W dniu 4.07.2026 r. (sobota) w godz. 10.00 - 14.00 odbędzie się w naszym żłobku kolejny już festyn rodzinny, na który zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem . Organizatorem festynu jest Rada rodziców żłobka wraz z personelem żłobka przy udziale wszystkich pozostałych rodziców naszych dzieci oraz naszych darczyńców. Podczas festynu, który poprowadzi pan Sebastian oraz pani Ela odbędzie się wiele zabaw i konkursów z nagrodami zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Będzie być może nasz ulubiony taniec Belgijka, zabawa w krzesła i wiele innych konkursów jak w poprzednich latach :-)
Będą również zabawy chustą i tunelem Klanza, a dla dzieci dostępny będzie także plac zabaw. Można będzie również ozdobić buzię i ręce kolorowymi brokatowymi tatuażami, które będą wykonywały panie opiekunki. Podczas festynu odbędzie się również licytacja zestawu kosmetyków firmy Oriflame oraz dwóch voucherów na zabiegi pielęgnacyjne twarzy, które ufundowała pani Sabina Klekociuk - Dziedzic - zebrane środki pomogą zakupić nowe zabawki i pmoce dydaktyczne dla naszych dzieci. Każdy będzie mógł skosztować pysznych dań z grilla, ciast, frytek, popcornu, waty cukrowej, gofrów z bitą śmietaną i świeżymi owocami oraz napić się wody, kawy lub herbaty.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólną cudowną zabawę :-)